Iš žvaigždžių

Daugiau negu du metus nieko neberašiau ir galvojau, kad neberašysiu. Bet sugrįžau. Kažkaip atsiminiau adresus ir slaptažodžius, ir čia mano naujas trumpas kūrinėlis “Iš žvaigždžių”:

Kartą Drunvalo Melchisedekas nuvyko į vieną iš Ramiojo vandenyno salų. Ten jį pasikvietė salos Vyriausiasis vadas, kuris jau buvo senas, sunkiai paeinantis, sunkiai primatantis. Kai Drunvalo priėjo, jis ilgai į jį žiūrėjo prisikišęs veidą ir pasakė: “Dabar prisimenu tave, tu iš žvaigždžių”.

Tie iš žvaigždžių, jie gyvena ir tarp mūsų. Jų nėra daug, anksčiau buvo dar mažiau. Dabar daugiau gimsta. Iš žvaigždžių - reiškia turi nežemiškos patirties. Jie gabūs, jie turi neeilinių sugebėjimų, daug pasiekia gyvenime, jie mokytojai, jie žino, kodėl gyvena, jie džiaugiasi gyvenimu. Jie mąsto kitaip, jie suvokia pasaulį.

De Golis buvo iš žvaigždžių, Trump’as iš žvaigždžių, netgi Britanijos užsienio reikalų ministras Borisas Johnson’as - ir tas iš žvaigždžių, nors kai kas mėgina jį vaizduoti kvaileliu. Tačiau neapsigaukime, dauguma karalių ir prezidentų yra vidutiniokai ir iki žvaigždžių jiems dar toli. Gal netgi iki pragaro arčiau. Noreika iš žvaigždžių, Makejevas iš žvaigždžių, Baltušis buvo iš žvaigždžių. Aš žinau, ką sakau.

Mano aplinkoje nėra tokių, kurie būtų iš žvaigždžių. Nors vienu gyvenimo laikotarpiu buvo, kai mėginau užsiiminėti visokiomis praktikomis. Bet tada aš jų nepažinau. Aš pats nesu iš žvaigždžių, tačiau ta riba man jau nebe toli, dar po kokių poros gyvenimų. Į žvaigždes patenka tik subrendę tam žmonės. Su beždžionės protu ten nepateksi.

Kaip ten bebūtų, irgi iš žvaigždžių:

https://www.youtube.com/watch?v=wDjeBNv6ip0

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Iš žvaigždžių”

  1.   GLUOSNIS rašo:

    Gero Valentino !!!
    Sėkmės ir romantinio vakaro :)

Rašyk komentarą