Kačių žmonės (The Cat People)

Šventykla buvo padalinta į dvi dalis: vidinę ir išorinę. Išorinėje galėjo lankytis paprasti žmonės. Vidinėje galėjo būti tik ten tarnaujančios moterys. Ten buvo kristalas, spinduliuojantis energiją, kurios paprastas žmogus neatlaikytų, žūtų užėjęs. Tarnaujančios moterys irgi buvo persmelktos tos energijos. Jos kartais išeidavo gydyti susirinkusius žmones. Kadangi jos turėjo labai stiprią energiją, išeidamos pas žmones, jos užsidėdavo auksinius papuošalus - auksas būdavo apsauga. Tada jos liesdavo žmones, ir ta energija žmones išgydydavo.

Taip pat šventykloje gyveno katės. Moterys su katėmis kalbėdavo mintimis. Katės šventykloje pasikraudavo energija ir iškeliaudavo pas žmones į namus. Ta energija jos irgi gydė žmones. Grįžusios katės papasakodavo, kaip žmonės gyvena. Katės Egipte buvo laikomos šventais gyvūnais ir šventesnių už jas nelabai tebuvo.

Ėjo laikas. Žmonės pamanė, kad juos gydo auksas, nes moterys ant rankų turėjo auksines apsaugas, ir pradėjo garbinti auksą. Viena iš šventųjų moterų, norėdama parodyti, kad ne auksas gydo, išėjo be auksinių apsaugų. Prisilietus ji (netyčia tikriausiai) užmušė žmogų. Tada žmonės ją užmušė akmenimis.

Šventykla sugriuvo, kristalas pažiro į daugybę smulkių gabalėlių. Liko tik smiltys. Žmonės šventyklos vietoje pastatė sfinksą. Sfinksas pradžioje turėjo moters veidą. Tai buvo žuvusios šventosios veidas. Po kurio laiko skulptūra neatlaikė galvos, ir galva nukritus subyrėjo. Tada buvo prilipdyta kita, mažesnė sfinkso galva, kuri yra labiau vyriško veido bruožų.

Tokia va yra tikra sfinkso istorija. Perpasakojau ją iš Dolores Cannon knygos “The Convoluted Universe”.

https://www.youtube.com/watch?v=RB64c9Uxgz4

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Kačių žmonės (The Cat People)”

  1.   oreosausainis rašo:

    Įdomi istorija. O iš kur žinoti, jog ji tikra? Ta Dolores sena tarka.. netikiu jos istorija, bet ..
    o duotas youtube link’as labai jėga !

Rašyk komentarą