Polycystic Ovary Syndrome (PCOS)

Mano gydymo metodai yra mano paties sugalvoti. Aš neturiu iš ko mokytis, viską reikia atrasti pačiam. Jeigu kas nors žino, iš ko galima pasimokyti ar kur galima pasiskaityti ir gauti informacijos, pasakykit. Kai kam tie metodai gali pasirodyti keisti, kai kas tuo tiesiog nepatikės. Pailiustruosiu pavyzdėliu, kuris dalinai parodo mano metodus.

Klausimas: Galbūt esat girdėjęs apie Polycystic Ovary Syndrome (PCOS) ir žinote kaip būtų galima gydyti?

Atsakymas: Pasiskaičiau, tik dabar reikia išsiaiškinti, ką gydyti. Yra blokas toje vietoje. Jeigu blokas laikosi ilgai, tada atsiranda fiziniai pakitimai toje kūno vietoje. Tai pirmiausiai reikia tą bloką nuimti. Yra viena sistema labai silpna - ją reikia sureguliuoti. Trūksta trijų hormonų - reikia juos subalansuoti. Yra ką veikti tikrai.

Klausimas: … Pradėjau gerti tikrojo skaistmino (vitex agnus-castus) pagrindu sukurtus vaistus. Padeda … Jeigu turite idėjų ką būtų galima daryti, būčiau dėkinga.

Atsakymas: Su tuo tikruoju skaistminu gerai pataikėt. Tinka. Mūsų lietuviški atitikmenys būtų geltonžiedis vilkdalgis arba siauralapis vingiris. Jeigu ilgai vartojat, tai reguliuojate ne priežastį, o pasekmę. Bet geriau reguliuoti pasekmę, negu nieko nedaryti. Įtariu, kad užtektų suvalgyti tris sunokusias šaltekšnio uogas ir skaistmino nebereikėtų.
Dabar labiausiai reikėtų tvarkyti silpną sistemą. Man atrodo, kad tai yra riebalinis audinys. Ši sistema yra tokia silpna, kad tikrai taip negalima palikti. Gyvybei, aišku, grėsmės nekelia. Kokias problemas sukelia, nežinau, bet jų gali būti įvairių, ir tada niekas nežino, iš kur jos atsiranda, sindromais visokiais vadina ir nežino, kaip gydyti. Dirvinė usnis. Septynias dienas reikia gerti arbatą. Vaistinėje tikriausiai negausit. Galima virš sniego pernykščius usnies stiebus susirasti arba laukti pavasario, jeigu iki pavasario situacija nepasikeis.
Blokas ant kiaušidžių. Alyvuogės arba alyvuogių aliejus. Čia man truputį keista, nes nelabai noriu tikėti, kad nevalgote alyvuogių ar jų aliejaus. Žinoma, reikia nemaišyti su niekuo, nes gali neveikti. Turėtų užtekti vieno pavartojimo. Jeigu blokas vėl atsiranda, reiškia vėl reguliuojame pasekmę, o priežastis kitur. Įtariu, gali būti hormonų trūkumas.
Hormonų trūkumas galvoje. Nesigilinsiu, kokia liauka nepakankamai gamina. Medetka. Reikėtų gerti arbatą 14 dienų. Vieną kartą per dieną, nesvarbu kuriuo metu.
Tai tokie būtų svarbiausi dalykai, jeigu norėtumėt pabandyti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą