Archyvas: ‘Sveikata’ kategorija

Širdis vartosi

2017-02-17

“Jau kelintą naktį iš eilės nemiegu, širdis vartosi. Dar jaučiu tokį sunkumą ant širdies.” - sako man. “Širdis išeina iš ritmo, kai yra blokas ant širdies arba šalia jos. Tada dar atrodo, kad širdis sunkiau plaka, tarsi papildoma apkrova prisidėtų, - sakau. Yra blokas šalia širdies, reikia jį nuimti. Širdies sistema silpnoka. Bet palauk, yra rimtesnių dalykų. Tulžies pūslės sistema labai silpna. Ją labiausiai reikia reguliuoti.”

Tulžies pūslės sistemai sureguliuoti duodu arbatos “Erškėtis” pakelį. Blokas šalia širdies - duodu lakišių. Širdies sistemai - dilgėlės arbatos pakelį. Lakišius paprastai reguliuoja blužnies/kasos sistemą. Dilgėlė širdžiai - man naujiena, nors informacijos šaltiniuose randu, kad dilgėlės nuoviras gerina širdies veiklą.

https://www.youtube.com/watch?v=-QlsqyxUkro

Rodyk draugams

Nešvari energija arba kaip daromi atradimai

2017-02-15

“Tau šitie dribsniai tinka, - sakau. - Bet be pieno. Tikriausiai gydo petį”. Tačiau kodėl dribsniai “Automatic Fit Exotic Fruits” tinka, neaišku. Kokį trūkumą reguliuoja? Uždegimo nėra, bloko nėra, mikrobų nėra. Sėdžiu ir suku galvą, bandau suprasti. Tikrinu, ar yra dar kažkas panašaus. Randu penkis “kažką panašaus”, o pas save tris. Jau neblogai, dėsningumas rastas.

Toliau reikia bandyti aiškintis, su kuo tai susiję, kokios kokybinės savybės. Ne trūkumas, ne perteklius, ne materialūs pakitimai, ne spalva. Jaučiu, kad tai susiję su energijomis, su kokybiniu energijos pakitimu, kad tai yra ne tokia energija, kokia turėtų būti.

Toliau tą “kažką panašaus”, tą energiją reikia kažkaip pavadinti, nes jeigu nebus įvardinta, tai greitai gali pasimiršti. Įsivaizduoju, kad ta energija yra kažkokia užteršta, nešvari. Suteikiu pavadinimą - “nešvari energija”.

Toliau dar laukia ilgas kelias, stebint, kokią įtaką ta “nešvari energija” daro kūnui, kokias sukelia problemas, kokio svarbumo tos problemos. Tačiau svarbiausias dalykas jau padarytas: būsena užfiksuota, atskirta ir pavadinta. Toliau - tik technikos reikalas.

Va taip yra daromi atradimai. O šios dienos proga:

https://www.youtube.com/watch?v=z-CD9H-Va8M

Rodyk draugams

Mirtis stovi šalia

2017-02-12

“Va, - sako, - ši moteris dirbs skyriuje”. O aš sėdžiu ir muistausi viduje. Kažkas man kliūna ir nesuprantu, kas. Kažkaip sunku pakelti akis ir pažiūrėti. Išėjęs mąstau, kas buvo, ir suprantu - mirtis stovėjo netoliese. Nuo to laiko diagnozuodamas pradėjau tikrinti, ar mirtis stovi šalia.

Jeigu mirtis stovi šalia, tai įdomu, kokiu atstumu. Jeigu atstumas keli metrai, tai dar gana tolokai. Jeigu centimetrai ar milimetrai, tai grėsmė gyvybei tikrai didelė. Šalia minėtos moters mirtis stovėjo per tris metrus. Su laiku artėjo, artėjo ir dabar stovi už vieno milimetro. O aš laukiu, ar bus koks rezultatas, ar ne. Pagrindo tam turiu, nes kraujagyslių sistema labai silpna, ir bet kada kraujagyslė gali trūkti.

Jeigu mirtis stovi šalia, tai nereiškia, kad negali pasitraukti. “Mirtis - ne kelio ženklas, kuris rodo, kas iš tikrųjų už posūkio bus”, - pasakė vienas išmintingas žmogus. Ne kartą mačiau, kaip mirtis atsitraukia, todėl stovėjimas šalia rodo tik tikimybę, o ne neišvengiamumą.

https://www.youtube.com/watch?v=2XTTwY8r20I

Rodyk draugams

Polycystic Ovary Syndrome (PCOS)

2017-02-07

Mano gydymo metodai yra mano paties sugalvoti. Aš neturiu iš ko mokytis, viską reikia atrasti pačiam. Jeigu kas nors žino, iš ko galima pasimokyti ar kur galima pasiskaityti ir gauti informacijos, pasakykit. Kai kam tie metodai gali pasirodyti keisti, kai kas tuo tiesiog nepatikės. Pailiustruosiu pavyzdėliu, kuris dalinai parodo mano metodus.

Klausimas: Galbūt esat girdėjęs apie Polycystic Ovary Syndrome (PCOS) ir žinote kaip būtų galima gydyti?

Atsakymas: Pasiskaičiau, tik dabar reikia išsiaiškinti, ką gydyti. Yra blokas toje vietoje. Jeigu blokas laikosi ilgai, tada atsiranda fiziniai pakitimai toje kūno vietoje. Tai pirmiausiai reikia tą bloką nuimti. Yra viena sistema labai silpna - ją reikia sureguliuoti. Trūksta trijų hormonų - reikia juos subalansuoti. Yra ką veikti tikrai.

Klausimas: … Pradėjau gerti tikrojo skaistmino (vitex agnus-castus) pagrindu sukurtus vaistus. Padeda … Jeigu turite idėjų ką būtų galima daryti, būčiau dėkinga.

Atsakymas: Su tuo tikruoju skaistminu gerai pataikėt. Tinka. Mūsų lietuviški atitikmenys būtų geltonžiedis vilkdalgis arba siauralapis vingiris. Jeigu ilgai vartojat, tai reguliuojate ne priežastį, o pasekmę. Bet geriau reguliuoti pasekmę, negu nieko nedaryti. Įtariu, kad užtektų suvalgyti tris sunokusias šaltekšnio uogas ir skaistmino nebereikėtų.
Dabar labiausiai reikėtų tvarkyti silpną sistemą. Man atrodo, kad tai yra riebalinis audinys. Ši sistema yra tokia silpna, kad tikrai taip negalima palikti. Gyvybei, aišku, grėsmės nekelia. Kokias problemas sukelia, nežinau, bet jų gali būti įvairių, ir tada niekas nežino, iš kur jos atsiranda, sindromais visokiais vadina ir nežino, kaip gydyti. Dirvinė usnis. Septynias dienas reikia gerti arbatą. Vaistinėje tikriausiai negausit. Galima virš sniego pernykščius usnies stiebus susirasti arba laukti pavasario, jeigu iki pavasario situacija nepasikeis.
Blokas ant kiaušidžių. Alyvuogės arba alyvuogių aliejus. Čia man truputį keista, nes nelabai noriu tikėti, kad nevalgote alyvuogių ar jų aliejaus. Žinoma, reikia nemaišyti su niekuo, nes gali neveikti. Turėtų užtekti vieno pavartojimo. Jeigu blokas vėl atsiranda, reiškia vėl reguliuojame pasekmę, o priežastis kitur. Įtariu, gali būti hormonų trūkumas.
Hormonų trūkumas galvoje. Nesigilinsiu, kokia liauka nepakankamai gamina. Medetka. Reikėtų gerti arbatą 14 dienų. Vieną kartą per dieną, nesvarbu kuriuo metu.
Tai tokie būtų svarbiausi dalykai, jeigu norėtumėt pabandyti.

Rodyk draugams

Noriu atgal į savo planetą

2014-12-24

Siuzana negalėjo turėti savo vaikų. Atėjo išsiaiškinti, kodėl. Seanso metu grįžo į prieš tai buvusį gyvenimą. Pasirodo, tai buvo visai kita planeta. Ten švietė dvi saulės. Atsiminė, kaip skrido laivu ir ją numušė priešai. Taip yra, kad karai vyksta ne tik mūsų planetoje.

Pasirodo, kad gyvenimas Žemėje yra sunkesnis negu kažkur kitur. Per daug atsakomybės. Ji nebuvo tam pasiruošusi. Jos planetoje nebuvo lyčių. Nebuvo vyrų ir moterų, kas taip pat įneša papildomo sudėtingumo. Jai buvo per sunku. Sąmonė norėjo turėti vaikų, tačiau pasąmonė priešinosi kaip išgalėdama. Pasąmonė nenorėjo turėti vaikų. Pasąmonė gynėsi užsiaugindama viršsvorį, kad būtų nepatraukli. Ji nenorėjo gyventi šioje planetoje.

Tai va, pasirodo gyvenimas pas mus ne toks jau ir lengvas. Bet žymiai įdomesnis. Todėl sako, kad neužtenka tiek fizinių kūnų, kiek sielų nori ateiti į Žemę.

Tai buvo laisva interpretacija iš Dolores Cannon knygos “The Convoluted Universe”.

Muzika - Altai Kai:

https://www.youtube.com/watch?v=2lnxs_DMUDk

Rodyk draugams

Kuo mes gydomės (3). Grybai (1)

2013-04-14

Jeigu yra parašyta daug knygų apie augalus, tai apie grybus, jų vaistines savybes nieko nėra parašyta iš viso. Grybus veža iš Kinijos, Japonijos, pardavinėja kaip stebuklingus vaistus, tarsi mūsų miškuose niekas neaugtų. Iš tikrųjų, mūsų grybai yra nė kiek ne blogesni. Taip, kaip geriau yra valgyti vietoje užaugintą maistą, taip ir grybus vartoti yra geriau vietinius, o ne atvežtinius. O pasirinkti tikrai yra iš ko.

Turiu nemažai prisirinkęs, prisidžiovinęs įvairių grybų. Kai kuriuos iš jų naudoju labai dažnai. Yra ir tokių, kurie ilgai guli nejudinti - gal kada nors prireiks. Grybus patogu naudoti - imi ir kramtai.

Aukšliavarpis boheminis. Auga panašiu laiku kaip ir bobausis. Kelis pavasarius pas save krūmuose esu radęs. Naudoju retai.
Baltikas muilinis.
Baravykas. Geras vaistas šlapimo pūslės sistemai. Naudoju dažnokai, priklausomai nuo sezono.
Baravykas aitrusis. Sako, vienas toks grybas visą puodą sugadina. Vertingas tuo, kad galima gydyti uždegimus. Pakeičia kordicepsą. Naudojam, kai neišeina kitaip pašalinti uždegimo. Svarbus vaistas.
Baravykas rudakepuris. Retai naudojam.
Bobausis. Geras vaistas skrandžiui. Dažnokai naudojam.
Gauruotė. Moksliškas pavadinimas - piengrybis paberžis. Labai geras vaistas skrandžiui. Kartais - antimikrobinis. Pas mane smėlynuose po beržais gerai auga. Džiovinu, būna konservuoju. Labai vertinu.
Geltonpėdė purpurinė. Auga prie pušų. Renku, maistui naudoju. Vaistams - retai.
Gudukas. Išdžiovintas turi nemalonų kvapą, bet vaistas geras. Neretai naudojam. Neatsirenku, ar inkstus, ar blužnį gydo.
Hygrocybe laeta. Šungrybis. Truputį nuodingas. Kadangi nesu mikologas, tai pavadinimą galėjau nepataikyti. Vieną vasarą buvo užpuolęs mikrobas, kuriam negalėjau rasti vaistų. Tada nuvažiavau į kaimą, prisirinkau apdžiūvusių šungrybių iš pievelės, ir valgėm po pusę kepurėlės. Suveikė. Kartais dar panaudoju.
Kazlėkas. Vienas geriausių vaistų inkstams. Labai dažnai naudojam.
Kreivabudė gluosninė. Dariau smėlio dėžę iš juodalksnio rąstukų, tai dabar ant tų rąstukų vėlų rudenį kreivabudės išauga. Maistui naudoju, vaistams - beveik ne.
Lepšis. Kaime vienoje vietoje prie beržo auga. Susirenku beveik visus, jeigu nespėja ištižti. Labiausiai tinka plonajai žarnai. Nors būna, naudoju storajai žarnai, hormoninei sistemai, inkstams. Irgi - vienas svarbiausių vaistų. Kaip tik nuėjau ir suvalgiau gabaliuką lepšio.
Musmirė raudonoji. Kelis kartus esu naudojęs. Neatsimenu, nuo ko.
Musmirė žalsvoji. Turbūt nuodingiausias augantis dalykas, kurį kada nors esu sutikęs. Vieną kartą radau kaime, krūmuose išdygusią. Tada supratau, kad augalas ar grybas gali gydyti vien savo buvimu toje aplinkoje. Parsivežiau į miestą, užkėliau ant aukščiausios spintos, kur niekas nepasiekia. Ten ir dabar dar tebėra tikriausiai.

Rodyk draugams

Kuo mes gydomės (2). Vaisiai

2013-03-28

Vaisiai pas mane - daugiausiai obuoliai. Obuolių yra didžiulė įvairovė, ir su jais galima gydyti beveik visas ligas. Reikia tik susirasti tinkamą. Vieni obuoliai yra nuo laukinių obelų, kiti - mano sodintų, dar kiti - pirkti turguje ar parduotuvėje. Čia irgi turiu davęs specialius pavadinimus, kad atskirti vieną nuo kito. Būna, perki vieną obels veislę, užauga visai kita. Būna, kad tos pačios veislės obuoliai skiriasi. Savo augintų obelų vaisiai yra vertingesni už pirktus.

Abrikosas (iš parduotuvės). Šlapimo pūslė. Jeigu kas nors ne taip su šl. pūsle, pirmiausiai griebkit abrikosą. Dar tinka, kai aukso trūksta. Čia jau su širdim susiję. Dažnai naudojam.
Kriaušė (laukinė). St. žarna. Vienas svarbiausių mūsų vaistų. Jeigu bėga nosis, džiovinta laukinė kriaušė dažnai sustabdo tą bėgimą. Kriaušė auga kaime prie upelio. Duoda šiek tiek vaisių rugsėjo pradžioje kas antrus metus. Viską uoliai susirenku ir sudžiovinu. Primenu, kad nosis labiausiai susijusi su plaučių/st. žarnos sistema. Kriaušės taip pat būna įvairios. Ne kiekviena laukinė kriaušė turės išvardintas savybes. Kai laukines kriaušes pabaigiam, tada nusiperku Conference kriaušių. Panašios savybės.
Obelis (antaninė). Inkstai. Jeigu nėra energijos, valgyk antaninius obuolius.
Obelis (Bogatyr). Hormoninė sistema. Vertinga veislė. Nesupainiosi. Labai dažnai naudojam.
Obelis (Geneva early). Kartais naudoju. Dar neatsirinkau, nuo ko.
Obelis (iš turgaus). Vienu metu dažnai naudojau. Šiemet dar nereikėjo.
Obelis (kalno). Plaučiai. Gausiausiai deranti mano skurdžioje žemėje obelis. Taip pavadinau, nes yra arčiausiai aukščiausios kalvos. Šiemet labai dažnai naudoju.
Obelis (Ligol). Kepenys. Kartais naudoju.
Obelis (prie rentinio). Pirkau saldinę, o užaugo rūgštinė. Dar tiksliai nežinau, ką reguliuoja. Spėju, kad plaučius. Dažnokai naudoju.
Obelis (Redkroft). Šią žiemą nenaudojau.
Obelis (Rojaus). Atrodo, kad inkstus reguliuoja. Šiemet dažnai naudoju. Pagrindinis kamienas nudžiūvo, bet ataugs ūgliai. Gal užteksiu iki naujo derliaus. Ir kas nuostabiausia - netoliese pati išdygo nauja rojaus obelis. Iš lapų spalvos sprendžiu.
Obelis (saldaininė). Kepenys. Taip turguje vadino, kad pirkėjus priviliotų. Svarbūs obuoliai.
Obelis (skrandžiui). Skrandis. Pernai dažnai naudojau, šiemet ne.
Obelis (Summer red). Blužnis. Labai svarbūs obuoliai. Obelis pernai nudžiūvo, bet dar spėjau šakelę įskiepyti į laukinę obelį. Lauksiu dabar penkis metus.
Obelis (Tavelnauding). Blužnis. Abejoju, ar tokia veislė. Bandžiau atspėti pagal vaizdą, skonį. Kartais naudojam.
Obelis (vanadis-chromas). St. žarna. Vienas svarbiausių vaistų st. žarnai. Arba plaučiams, nes plaučiai yra pagrindinė sistemą, o st. žarna - pavaldi plaučiams.
Obelis (varis-cinkas). Gal inkstai. Primiršau. Šiemet beveik nenaudojama. Praeityje naudojau intensyviai.
Obelis (vyšninė). Hormoninė sistema. Dažnai naudojam.
Obelis laukinė. Inkstai. Pagrindinis inkstų vaistas. Gausiausiai deranti laukinė obelis. Prieš tris metus tiek prisipjausčiau, valgiau, dalinau, ir dar dabar tebeturiu. Savybės panašios į antaninės obels. Labai aukšta. Užaugusi lygiai su juodalksniais ir ievomis. O kai žydi, tai visa žemė būna balta nuo žiedų.
Obelis laukinė (iš miško). Prieš du metus parsinešiau iš miško obuolių. Dėdavau į valgius. Nežinau nuo ko. Dažnokai naudojam.
Obelis laukinė (iš Palangos). St. žarna. Prisirinkau pievoje šalia Palangos. Savybės panašios į geltonos slyvos. Naudosim, kai suvalgysim slyvas.
Obelis laukinė (prie komposto). Plaučiai/st. žarna. Labai svarbus vaistas. Obuoliukai maži, švieži nevalgomi. Derlius būna skurdus. Susirenku viską, ką randu.
Obelis laukinė (prie lepšių). Pernai davė pirmus tris obuolius. Šią žiemą zuikis nugriaužė kamieną. Teks laukti, kol vėl ataugs iš atžalų. Taip pavadinau, nes netoliese lepšiai dygsta, kuriuos irgi susirenku. Bet apie grybus vėliau.
Slyva (geltona). St. žarna. Iš kaimynės parsinešiau. Svarbu. Greitai pabaigsim.
Slyva (iš parduotuvės). St. žarna. Gal dar inkstai.
Slyva kaukazinė. Plaučiai. Vaistas nuo vėžio, nes valo plaučius. Tada plaučiai gali paimti deguonį geriau. Labai svarbu tiems, kam vėžys.
Svarainis. Kepenys. Vienas svarbiausių kepenų vaistų. Dažnai naudojam. Be svarainių savo vaistinėlės neįsivaizduoju.

Kulinarijoje naudojam razinas gausiai. Dar datules. Kartais nusiperkam džiovintų ananasų, figų, papajų.

Rodyk draugams

Kuo mes gydomės (1). Uogos

2013-03-23

Nusprendžiau atlikti namuose esančių gydymo priemonių inventorizaciją. Gydymo priemonės - tai žolės, šaknys, žievė, sėklos, vaisiai, uogos, grybai. To pačio augalo žolė, lapai, žievė, žiedai, vaisiai paprastai turi panašias savybes. Šaknų savybės visiškai kitokios. Kas yra virš žemės, skiriasi nuo to, kas yra po žeme. Tai, kas parašyta, yra ne iš knygų, o iš praktikos. Dar priminsiu, kad į vaistinę mes beveik neužeinam. Pradėsim nuo uogų, nes jų yra mažiau. Nesistengiau tiksliai botaniškai atskirti, kas yra uogos, kas sėklos, o kas vaisiai.

Agrastas(1,2,3,4). Turiu sudžiovinęs keturių veislių agrastus. Kad galėčiau atskirti, turiu sunumeravęs. Daugiausiai naudoju storajai žarnai reguliuoti. Nesu dar tiksliai atsirinkęs kiekvienos veislės savybių.
Aronija. Vienas iš pagrindinių vaistų inkstams. Stiklainiukas džiovintų aronijų sparčiai mažėja, ir nežinau, ar užteksiu iki naujo derliaus.
Bruknė. Kepenų uoga. Naudojam dažnai.
Erškėtis. Esu naudojęs kepenims reguliuoti. Šiuo metu indelis džiovintų erškėtuogių stovi kažkodėl nenaudojamas.
Gervuogė. Vasarą uogas valgom. Džiovintos - labai retai naudojamos.
Ieva. Galvoju, kad inkstus reguliuoja. Kai sudžiūna, beveik nebelieka ką valgyti. Tada triauškinam su visu kauliuku. Kartais pritaikau.
Kadagys. Kadagio uogas naudoju kepenims reguliuoti. Galima ir skrandžiui. Anksčiau naudojau dažnai. Šią žiemą beveik neteko valgyti.
Mėlynė. Kepenims, plaučiams, st. žarnai. Valgom labai dažnai. Nežinau, ar užteksiu savo sudžiovintų. Dabar duodu tik po vieną uogą. Galima nusipirkti.
Putinas. Paprastasis putinas, ne sodinis. Miške radau. Sudžiovinau prieš kelis metus ir iki šiol naudoju. Rūgščios uogos, turinčios aštrų kvapą. Reguliuoja blužnies sistemą. Kartais naudojam.
Raugerškis. Vienas iš pagrindinių kepenų augalų. Dažnai naudojam. Paprastai duodu po dvi uogas, nes jos smulkios. Prieš savaitę buvau kaime, tai raugerškio uogos vis dar kabojo ant krūmo ir buvo visai skanios.
Sausmedis. Tiksliai nežinau, gal st. žarnai tinka. Šiuo metu naudojam.
Serbentas baltasis. Retai naudojam. Gal skrandžiui.
Serbentas juodasis. Reguliuoja hormoninę sistemą. Labai dažnai naudojam. Skirtingos j. serbentų veislės turi skirtingas savybes. Šio serbento šviežios uogos yra labai rūgščios, neskanios, bet tai yra vienas iš svarbiausių mūsų vaistų.
Serbentas juodasis (prie stalo). Kažkaip reikia atskirti, kuris serbentas yra kuris. Dėl to reikia duoti skirtingus pavadinimus. Džiovintas uogas kartais naudojam. Nežinau, nuo ko. Šviežias naudojam uogienei.
Serbentas juodasis (karališkas). Retai naudojam.
Serbentas raudonasis. Geras vaistas skrandžiui. Dažnai naudojam.
Šaltalankis. Vienas svarbiausių vaistų. Kepenims, skrandžiui. Padeda, kai pykina. Pats neturiu pasisodinęs. Perku iš turgaus ir džiovinu.
Šaltekšnis. Dažnokai nadojam inkstams reguliuoti. Svarbus vaistas. Šiaip, šaltekšnio žievė naudojama vidurių užkietėjimui gydyti. Taip yra todėl, kad inkstai reguliuoja tiesiąją žarną, inkstų kanalas (meridianas) pro ten praeina.
Šermukšnis. Anksčiau buvo svarbiausias kepenų vaistas. Šiemet retai naudojam.
Vyšnia. Tinka, kai reikia reguliuoti raumeninį audinį. Kartais naudojam.

Braškės (šaldytos). Kai trūksta geležies.
Spanguolės (šaldytos).

Dar naudojam uogienes: aviečių, bruknių, mėlynių, juodųjų serbentų, raudonųjų serbentų. Uogienių savybės gali skirtis nuo džiovintų uogų, nes jos virtos ir su cukrumi.

Rodyk draugams

Einam į priekį

2013-03-21

kabinuosi už bet kokio varianto,bet sielos skausmas nepaleidžia…

Atsakymas:

Gyvenam bangomis: sėkmes keičia nesėkmės, nelaimes keičia laimės. Viskas priklauso nuo mūsų požiūrio į aplink supantį pasaulį. Vertinant globaliu požiūriu, eidami akmenuotu keliu, mes įgyjame patirtį, kuri su kiekvienu gyvenimu vis kaupiasi. Laikausi to požiūrio, kad jeigu kas nors atsitiko, tai taip ir turėjo būti. Nieko šiame gyvenime nėra be reikalo. Jeigu pasitaiko nugriūti einant, tai, žinoma, skauda. Bet keliamės ir einam vėl į priekį.

Rodyk draugams

Sukimasis

2012-11-30

Šiandien supratau, kodėl kai kurie žmonės mėgsta šokius. Na, ne tuos šokius, kur svarbu pasikratyti, o tikrus šokius, kur yra sukimosi elementai. Tiems žmonėms reikia suktis. Kadangi jie nežino, kad reikia suktis, tai intuityviai jie renkasi šokius, nes ten dažnai atliekami sukimosi veiksmai, ir tai jiems patinka. Sukimasis naudojamas kai kuriose dvasinėse praktikose. Sukausi kažkada ir aš. Paskui suvokiau, kad ne visiems reikia suktis, ir mečiau. Suktis reikia prieš laikrodžio rodyklę. Kodėl, dar nežinau. Reikia tyrinėti, rinkti statistiką. Gal kam nors reikia lėtinti gyvenimo tempą, t.y., “atsukti jį atgal”. Kitiems gal reikia suktis pagal laikrodžio rodyklę, greitinti gyvenimą. Čia tik hipotezės, žinoma. Vienok, jeigu reikia suktis, tai sukimės, nes kažkas nuo to tikrai bus geriau.

Rodyk draugams