Vaiduoklis

Vaiduokliai egzistuoja. Viena iš priežasčių vaiduokliams atsirasti būna netikėta mirtis, kai žmogus nespėja susivokti, kas nutiko, ir jam atrodo, kad gyvenimas tęsiasi. Kita priežastis - savižudybės. Išėjimas iš gyvenimo savo valia ir anksčiau laiko užtraukia tokiam žmogui vaiduokliavimą. Buvo dar atvejų, kai žmogus labai prisirišęs prie kokių nors šio pasaulio materialių dalykų, ir tai trukdo jam po mirties išeiti ten, kur priklauso. Tad lieka kyboti šiame pasaulyje be materialaus kūno.

Vaiduoklių aš nematau, bet jaučiu arba žinau, kai jie būna netoliese. Kažkada seniai, kai pavasarį miške eidavau beržų sulos pasiimti, jausdavau kažkokį nejaukumą, tarsi kažkas stebėtų. Tada dar vaiduoklių nepažinojau. Daugiausiai vaiduoklių, kaip ir priklauso, būna kapinėse. Dažnai juos gali rasti žuvimo ar savižudybių vietose. Miegoti su vaiduokliais atrodo neteko, pastatuose specialiai jų neieškojau.

Kaip ir žmonės, vaiduokliai būna geri ir blogi. Priklauso nuo to, kokių savybių žmogus turėjo, kai buvo gyvas. Žinau vietą prie upės, kur gyvena geras vaiduoklis. Mes tą vietą tarpusavyje taip ir vadiname: plauksime “iki vaiduoklio”, sustosime “prie vaiduoklio”. Kadangi vaiduoklis geras, tai jis mums netrukdo. Mes tikriausiai irgi jam netrukdom.

Sako, kad vaiduoklių nereikia bijoti, jie yra kitame išmatavime ir nieko mums negali padaryti. Pasirodo ne visai taip. Fiziškai nieko padaryti negali, tačiau gali veikti mentaliniu būdu, t.y. minčių lygmenyje. Šį rudenį pats įsitikinau tuo savo kailiu.

O buvo taip. Plaukiau vėlų rudenį upe, ir ties vienu posūkiu kažkokios bjaurios mintys pradėjo lįsti į galvą. Nenoriu net jų čia įvardinti. Paskui supratau, kad įplaukiau į negero vaiduoklio zoną, ir jis pradėjo man į galvą grūsti blogas mintis, t.y. bandė daryti man poveikį. Iš tikrųjų, labai retas žmogus gali atskirti savas mintis nuo svetimų. Nelabai skiriu ir aš, bet šiuo atveju tai buvo tikrai ne mano mintys. Nestabilius žmones tokios mintys galimai galėtų paveikti. Yra dar ir kitokių nematomų esybių, ne tik vaiduokliai, bet jų pasitaiko rečiau sutikti, ir nesu aš labai didelis tokių dalykų žinovas.

https://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą