Nešvari energija arba kaip daromi atradimai

“Tau šitie dribsniai tinka, - sakau. - Bet be pieno. Tikriausiai gydo petį”. Tačiau kodėl dribsniai “Automatic Fit Exotic Fruits” tinka, neaišku. Kokį trūkumą reguliuoja? Uždegimo nėra, bloko nėra, mikrobų nėra. Sėdžiu ir suku galvą, bandau suprasti. Tikrinu, ar yra dar kažkas panašaus. Randu penkis “kažką panašaus”, o pas save tris. Jau neblogai, dėsningumas rastas.

Toliau reikia bandyti aiškintis, su kuo tai susiję, kokios kokybinės savybės. Ne trūkumas, ne perteklius, ne materialūs pakitimai, ne spalva. Jaučiu, kad tai susiję su energijomis, su kokybiniu energijos pakitimu, kad tai yra ne tokia energija, kokia turėtų būti.

Toliau tą “kažką panašaus”, tą energiją reikia kažkaip pavadinti, nes jeigu nebus įvardinta, tai greitai gali pasimiršti. Įsivaizduoju, kad ta energija yra kažkokia užteršta, nešvari. Suteikiu pavadinimą - “nešvari energija”.

Toliau dar laukia ilgas kelias, stebint, kokią įtaką ta “nešvari energija” daro kūnui, kokias sukelia problemas, kokio svarbumo tos problemos. Tačiau svarbiausias dalykas jau padarytas: būsena užfiksuota, atskirta ir pavadinta. Toliau - tik technikos reikalas.

Va taip yra daromi atradimai. O šios dienos proga:

https://www.youtube.com/watch?v=z-CD9H-Va8M

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą